Skip to Content

امام جمعه موقت میبد:


امام جمعه موقت میبد گفت: نکته ای که بعد از 10 سال از فتنه 88 باید به آن توجه داشت این است که دشمنان در شرایط فعلی با تحریم های همه جانبه به دنبال ایجاد فتنه اقتصادی هستند.

به گزارش میبد خبر، امام جمعه موقت میبد با اشاره به دهمین سالگرد خطبه تاریخی رهبر انقلاب در رابطه با فتنه 88، اظهار داشت: فتنه 88 یک برنامه ریزی بسیار عجیب از سوی دشمنان و خارجی بود که در آن مقطع  برای ضربه به جمهوری اسلامی ایران تهیه و روند انقلاب اسلامی را با مشکل روبرو کنند.

حجت الاسلام علیرضا حسنی با بیان اینکه فتنه 88 هیچگاه از حافظه تاریخی ملت ایران حذف نخواهد شد، اذعان داشت:  فتنه 88 به خوبی تعبیر به جنگ احزاب شد که همه گروه ها گروه های معاند نظام دست در دست هم دادند تا این انقلاب زمین گیر شود.

وی افزود: اما با بصیرت مردم و شجاعت رهبری  فتنه 88 برچیده شد  و نظام از گردنه بسیار خطرناک عبور کرد؛ نکته ای که بعد از 10 سال از فتنه 88 باید به آن توجه داشت این است که دشمنان در شرایط فعلی با تحریم های همه جانبه به دنبال ایجاد فتنه اقتصادی هستند تا معیشت مردم دچار مشکل شود و مقابل نظام اسلامی قرار گیرند.

وی تصریح کرد: همه نشانه ها دال بر شکست دشمن در فتنه اقتصادی است و اگر ملت ایران در برابر این مشکلات مقاومت و ایستادگی داشته باشد قطعا پیروزی برعهده ملت ایران است.

وی همچنین برخی از بی تدبیری ها مدیران را یادآور شد و تاکید کرد: دولتمردان باید مدیریت قوی تر و جدی بر اتفاقات اقتصادی کشور داشته باشند و با تکیه بر داشته های درونی، کشور را از این وضعیت عبور دهند.

حسنی، در پایان گفت: رفت و آمدها و پیام های دشمنان برای مذاکره هدفی جز تسلیم شدن ملت ایران را ندارد اما همانگونه که رهبر شجاع انقلاب فرمودند نه جنگ خواهد شد و نه مذاکره خواهیم کرد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.