Skip to Content

فرماندارمیبد:

فاضلاب شهری نیاز آب صنعت و فضای سبز را تأمین خواهد کرد


فاضلاب شهری شهرستان میبد از پروژه‌های مهم این شهرستان است که عملیات اجرایی آن از 20 آبان ماه سال 95 آغازشده است.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در بازدید از روند پیشرفت این پروژه اظهار خرسندی کرد و گفت: پروژه فاضلاب شهری میبد، با اعتبارات دولتی قابل‌اجرا نبود.

حسین فلاح بابیان اینکه این پروژه با 210 میلیارد تومان اعتبار از بخش خصوصی در حال انجام است افزود: پروژه فاضلاب شهری میبد در 540 کیلومتر شبکه، یک ایستگاه پمپاژ و تصفیه‌خانه است که قرار است در زمان‌بندی 5 ساله و در 3 فاز اجرا شود.

فلاح گفت: در حال حاضر 32 کیلومتر از این پروژه در خیابان‌های اصلی ازجمله خیابان امام، خیابان آیت‌الله خامنه‌ای و محله یخدان انجام‌شده است.

فرماندارمیبد خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه،120 لیتر در ثانیه آب تصفیه‌شده به صنعت پاک و فضای سبز این شهرستان تزریق می‌شود.

حسین فلاح افزود: خوشبختانه با پی گیری‌های فرمانداری، امام‌جمعه، نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی، پیمانکار مناسب این پروژه انتخاب شد و در حال حاضر از پیشرفت مطلوبی برخوردار است.

فلاح تصریح کرد: این پروژه با تصفیه و تولید 120 لیتر در ثانیه آب، نیازما را در تأمین آب در بخش صنعت و فضای سبز برطرف خواهد کرد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.