Skip to Content

به همت شهرداری و اداره برق شهرستان میبد؛


ظهر امروز با حضور جمعی از مسئولین روشنایی افزون بر 13 هزار متر از مسیر میبد به یزد به بهره برداری رسید.

به گزارش میبد خبر، محمدرضا صحتی در آیین افتتاح فاز دوم پروژه روشنایی جاده سنتو ، افزود: در این طرح روشنایی 306 دستگاه پایه ، فنداسیون و چراغ 250 وات  به بهره برداری رسید.

وی خاطرنشان کرد: 5 دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت 25 کیلوولت آمپر ، 308 متر شبکه فشار متوسط ،  کابلکشی  13 هزار و 200 متر مسیر پرتردد جاده میبد به یزد احداث شده است.

صحتی به مشارکت فرمانداری، شهرداری و مسئولین شهرستان میبد در اجرای این طرح با هزینه ای بالغ بر 500 میلیون تومان اشاره داشت و گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، 160 میلیون تومان در این طرح هزینه کرده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد وضعیت استان یزد به لحاظ تامین روشنایی معابر شهر را مطلوب توصیف کرده و ابراز داشت: این طرح به دلیل آغاز مسافرت های نوروزی و تردد حجم زیادی از خودروهای سبک و سنگین در آستانه نوروز برای بالابردن امنیت جاده ای به بهره برداری رسید.

محمود اسد زاده شهردار میبد نیز در حاشیه این مراسم بیان داشت: شهرداری میبد جهت اجرای پروژه روشنایی فاز 2 خط سنتو از مزرعه کلانتر تا پل خورشید مبلغ 256 میلیون و 230 هزار تومان هزینه کرده است.

وی افزود: نصب 182 پایه چراغ هشت وجهی با فنداسیون به مبلغ 182 میلیون تومان، تامین 4 هزار متر کابل آلومینیوم به مبلغ 26 میلیون تومان، تهیه کابل 1/5*2 به متراژ 2 هزار و 730 متر به مبلغ 2 میلیون و 730 هزار تومان، تهیه 182 چراغ 250 وات به مبلغ 45 میلیون و 500 هزار تومان از هزینه هایی بوده که شهرداری جهت اجرای این پروژه تامین کرده است.

وی در پایان گفت: اجرت اجرای روشنایی در این طرح 127 میلیون و 400 هزار تومان شده است.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.