Skip to Content

فرماندارمیبد:


مسیر میبد- تا پل خورشید از مسیرهای پرتردد و صنعتی شهرستان میبد است که به علت آمار بالای تصادفات در دستور کار شورای ترافیک قرار گرفت تا نسبت به روشنایی آن اقدام شود.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، به همین خاطر فاز اول این مسیر به طول ۸ کیلومتر در سال ۹۵ به اجرا درآمد.

عملیات اجرایی فاز دوم این مسیر هم به طول ۱۵ کیلومتر رفت‌وبرگشت با ۲ میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات شهرستان آغازشده است.

فرماندارمیبد به همراه شهردار، مدیر اداره برق و رئیس راه و شهرسازی و جمعی از مسئولین از روند اجرای این پروژه بازدید کرد.

حسین فلاح بابیان اینکه این پروژه در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد گفت: ازاین‌جهت که این مسیر، مسیر پرترددی هست و واحدهای صنعتی شهرستان هم در این مسیر استقراریافته‌اند برای کاهش حوادث ترافیکی این پروژه در دستور کار قرار گرفت.

فلاح با قدردانی از همکاری و همراهی شهرداری، اداره برق، راه و دیگر دستگاه‌های ذی‌ربط گفت: مسیر میبد –پل خورشید یکی از پروژه‌ها و طرح‌های مهم شهرستان است که زیرساخت‌های تفریحی و فضای سبز برای آن پیش‌بینی‌شده است.

فرماندارمیبد گفت: تکمیل روشنایی این مسیر اولویت اول است و در سال‌های آتی نقشه جامع این مسیر برای ایجاد فضای مناسب تفریحی پیاده خواهد شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.