Skip to Content

فرماندارمیبد:

فاز دوم روشنایی پل خورشید در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید


مسیر میبد- تا پل خورشید از مسیرهای پرتردد و صنعتی شهرستان میبد است که به علت آمار بالای تصادفات در دستور کار شورای ترافیک قرار گرفت تا نسبت به روشنایی آن اقدام شود.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، به همین خاطر فاز اول این مسیر به طول ۸ کیلومتر در سال ۹۵ به اجرا درآمد.

عملیات اجرایی فاز دوم این مسیر هم به طول ۱۵ کیلومتر رفت‌وبرگشت با ۲ میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات شهرستان آغازشده است.

فرماندارمیبد به همراه شهردار، مدیر اداره برق و رئیس راه و شهرسازی و جمعی از مسئولین از روند اجرای این پروژه بازدید کرد.

حسین فلاح بابیان اینکه این پروژه در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد گفت: ازاین‌جهت که این مسیر، مسیر پرترددی هست و واحدهای صنعتی شهرستان هم در این مسیر استقراریافته‌اند برای کاهش حوادث ترافیکی این پروژه در دستور کار قرار گرفت.

فلاح با قدردانی از همکاری و همراهی شهرداری، اداره برق، راه و دیگر دستگاه‌های ذی‌ربط گفت: مسیر میبد –پل خورشید یکی از پروژه‌ها و طرح‌های مهم شهرستان است که زیرساخت‌های تفریحی و فضای سبز برای آن پیش‌بینی‌شده است.

فرماندارمیبد گفت: تکمیل روشنایی این مسیر اولویت اول است و در سال‌های آتی نقشه جامع این مسیر برای ایجاد فضای مناسب تفریحی پیاده خواهد شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.