Skip to Content

آیت ا... اعرافی در جمع نخبگان بسیج دانش آموزی


دیدار برخی اعضای بسیج دانش آموزی با امام جمعه از ساعت 11 صبح جمعه 5/8/91 با اجرای گروه سرود دانش آموزی و قرائت بیانیه در محکومیت هتک حرمت شخصیت پیامبر (ص) توسط یکی از دانش آموزان دختر بسیجی شروع شد. در این دیدار که آقای زارع فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و یحیی زاده نماینده مردم تفت و میبد نیز حضور داشتند آقای اعرافی ضمن خیر مقدم وتبریک عید قربان به ایراد سخنرانی کوتاهی پرداخت.

آقای زارع خدمت امام جمعه دلیل حضور را عرض تبریک و ارائه گزارش و معرفی تعدادی از نخبگان بسجی در عرصه های علمی و همچنین ورزشی در سطح کشوری ازمیان دختران وپسران شهرستان عنوان کرد. امام جمعه نیز همزمانی دو عید هفتگی جمعه و سالیانه قربان را زیبا دانست و هفته بسج دانش آموزی را به دانش آموزان تبریک گفت و یاد شهدای نوجوان ، حسین فهمیده و شهید دوازده ساله محمد حسین ذوالفقاری را گرامی داشت. واضافه کرد عید قربان عید حضرت ابراهیم (ع) و همه ابراهیمی های تاریخ است که توانسته اند از هواهای نفسانی گذشته و بر شیطان پیروز شوند که این حقیقت عید است و عید یعنی پیروزی بر شیطان و پیشرفت در عبادت و اخلاق که همیشه بعد از امتحان الهی بدست می آید. خداوند جوانی را که در مواجهه با شیطان پیروز شود دوست دارد ، از این رو جوانی بهترین فرصت برای بالا رفتن از نردبان شکوه و عزت است ، جوان بسجیجی باید پیشاهنگ اخلاق و ارزشهای والای الهی باشد. و در پایان خطاب به دانش آموزان افزود شهر میبد از نظرارزشهاو انسانهای بزرگ و شهدای گرانقدر دارای سابقه زیبایی است و هر موقع اراده کرده توانسته جزع برترینها باشد اکنون نیز نباید به ناپاکیها آلوده شود و باید همه با هم اراده کنیم در همه زمینه ها پیشرو باشیم. دانش آموزان نماز ظهر را به امامت آیت ا... اعرافی در بیت ایشان اقامه کردند.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.