Skip to Content

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی صورت گرفت؛


به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برخی از مسئولان شهرستان میبد با حضور در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) ضمن عیادت از بیماران به آنها کتاب هدیه کردند.

به گزارش میبد خبر، در راستای ترویج فرهنگ کتاب خوانی و به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی  برخی از مسئولان شهرستان میبد با حضور در بیمارستان امام جعفر صادق (ع)  با عیادت از بیماران و اهدای کتاب به آنها این هفته را گرامی داشتند.

حسین فلاح فرماندار میبد با اشاره به اینکه توسعه و تبیین فرهنگ مطالعه ریشه در رشد فکری و فرهنگی هر جامعه دارد و بدون رشد فرهنگ کتابخوانی هیچ جامعه ای به پیشرفت های علمی و اجتماعی دست نخواهد یافت هدف از این حرکت را ارتقای سطح فرهنگ کتابخوانی عنوان کرد.

وی اظهار داشت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی به تمامی دستگاه ها مرتبط است و هریک از ادارات در حوزه اختیار خود باید فعالیت های ابتکاری و خلاقانه در حوزه کتابخوانی را مورد توجه قرار دهند.

فلاح خاطرنشان کرد: کتاب، دروازه ای به سوی جهان گسترده دانش و معرفت است و ارائه کتاب های خوب، یکی از بهترین ابزارها برای به کمال رساندن انسان هاست و کسی که در این دنیای زیبا به زندگانی می پردازد، نمی تواند با دنیای کتاب بی ارتباط باشد.

فرماندار میبد در پایان بیان داشت: این طرح علاوه بر ترویج کتاب‌خوانی، برای بیماران می‌تواند تاثیرات مثبت دو چندانی داشته باشد و این‌که آن‌ها ببینند کسانی در خارج از بیمارستان به فکر آن‌ها هستند و کتاب‌ اهدا می‌کنند خود موجب ایجاد انگیزه و امید می‌شود و به بهبودی آن‌ها نیز کمک می‌کند.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.