Skip to Contentبه مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و وحدت بانوان بسیجی حوزه مقاومت بسیج خدیجه کبری از بیماران بستری در بخش زنان و کودکان بیمارستان میبد عیادت کردند.

به گزارش میبدخبر، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و وحدت بانوان بسیجی حوزه مقاومت بسیج خدیجه کبری از بیماران بستری در بخش زنان و کودکان بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد عیادت کردند.

در این دیدار صمیمانه بستن سربند و گذاشتن چفیه بر دوش نوزادان و کودکان، به صورت نمادین تصاویری زیبا ولبخندهایی دلنشین آفرید. تقدیم تربت سیدالشهدا (ع) به مادران جهت برداشتن کام نوزادان شان،حال و هوای دیگری بخش داده بود.

درپایان بانوان بسیجی با تقدیم گل به پرسنل زحمتکش بیمارستان از آنها به پاس زحماتشان قدردانی کردند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.