Skip to Contentمدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد و مسئولین شهرستان میبد از نمایشگاه ها و کارگاه های صنایع دستی بانوان میبدی بازدید کردند.

به گزارش میبد خبر، فاطمه دانش یزدی مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد به همراه مسئولین شهرستان میبد از نمایشگاه ها و کارگاه های صنایع دستی در بفروئیه و مجموعه شاه عباسی بازدید و خلاقیت و توانمندی بانوان میبدی را در حوزه های صنایع دستی و استفاده از ظرفیتها ستود.

وی در گفتگو با خبرنگار میبد خبر، با اشاره به رهنمود های رهبر معظم انقلاب که بر تحکیم بنیان خانواده و استفاده از ظرفیتها و توانمندیهای بانوان بیان داشت: نقش بانوان را در توسعه اقتصاد کشور نباید نادیده گرفت بانوان می توانند به عنوان یک بانو، یک مادر و یک همسر نقش موثری را در فرهنگ ، اقتصاد و جامعه داشته باشد.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد صندوق های خرد را عامل مهمی در تحقق اشتغال در حوزه های مختلف عنوان کرد و گفت: بخش خصوصی و سازمانهای مردم نهاد بازو و توان حرکتی برای دولت به خصوص در حوزه های کسب و کار هستند.

گفتنی است نمایشگاه و کارگاه های صنایع دستی به دنبال فعالیت بانوان در امر آموزش و یادگیری انواع هنر ها در پارک بانوان بفروئیه دایر می باشد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.