Skip to Contentموسسه خیریه محبت مورد بازدید دکتر غنیمت معاون حوزه توانبخشی سازمان بهزیستی استان یزد و جمعی از کارشناسان توانبخشی سازمان، قرار گرفت.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی بهزیستی، در این بازدید که به همراهی سید محسن فلاح رئیس اداره بهزیستی میبد صورت پذیرفت، از ساختمان جدید مرکز محبت که در حال ساخت می باشد بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات این موسسه در ارتباط با تکمیل ساختمان جدید قرار گرفتند.

دکترغنیمت در بازدید از این موسسه با اشاره به اینکه یکی از وظایف بهزیستی در زمینه توانبخشی، مراقبت شبانه روزی از معلولینی است که نیاز به این خدمات دارند ، بیان کرد: یکی از مراکزی که در بخش بانوان هم در زمینه عقب ماندگان ذهنی و هم بیماران روانی مزمن فعالیت می کند، مرکز محبت میبد است که با پشتیبانی موسسه خیریه ای به همین نام ارائه خدمات می نماید

وی افزود: امیدواریم در آینده نزدیک با کمک مسئولین و بخش خیرین شاهد راه اندازی این مرکز باشیم.

در ادامه با حضور مسئولین سازمان بهزیستی استان یزد از منزل چند نفر از توانخواهان بازدید و از نزدیک مسائل و مشکلات این خانواده ها بررسی شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.