Skip to Content

شبکه تلویزیونی المیادین ورسانه های اسرائیل گزارش دادند

عملیات پیچیده حزب الله 17 نظامی اسرائیل را هلاک کرد/صاعقه ای مرگبار و سانسور رسانه های صهیونیست! +فیلم وعکس


در پی عملیات پیچیده علیه یک کاروان نظامیان صهیونیست در مرز با لبنان، دست کم ۱۷ تن کشته و دهها تن دیگر زخمی شدند و دست کم ۹ دستگاه خودروی نظامی این رژیم منهدم شدند.

به گزارش میبدخبر به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین ، صدای چندین رشته انفجار در مرز لبنان با فلسطین اشغالی شنیده شد. بر اساس این گزارش، درپی این انفجار تعداد زیادی از نیروهای امنیتی اسرائیل به سمت محل انفجارها حرکت کردند.

شبکه 10 اسرائیل اعلام کرد که یک حادثه امنیتی در مرزهای لبنان اتفاق افتاده است و نیروهای ویژه به سمت محل اعزام شده‌اند.

حجم نیروهایی که از جبل الشیخ به سمت مزارع شبعا منتقل شده اند، بیانگر وقوع یک حادثه امنیتی بزرگ است.

درخواست از شهرک نشینان

بر اساس این گزارش،  از شهرک نشینان صهیونیست در مناطق المطله، اصبع الجلیل و شهرک نشینان نزدیک به محل وقوع این انفجار خواسته شده است که در محل سکونت خود باقی بمانند.

بر اساس گزارش رسانه‌های اسرائیلی، یک خودروی نظامی "هامر" با موشک ضد زره هدف قرار گرفت. ارتش اسرائیل رسما اعلام کرد که یک خودروی نظامی این رژیم با موشک ضد تانک در نزدیک مرزهای با لبنان هدف قرار گرفته است. این رسانه ها همچنین اعلام کردند که آنچه در شمال اسرائیل روی داده است یک عملیات "پیچیده" بوده است.

رسانه‌های اسرائیلی گزارش دادند در پی این حمله، چندین نظامی صهیونیست کشته و زخمی شدند.

بر اساس این گزارش، خبرنگار شبکه خبری المیادین از گلوله باران اطراف شهرک کفرشوبا، المجیدیه، مزرعه حلتا در جنوب لبنان توسط توپخانه‌های ارتش اسرائیل خبر داد.

برخی از رسانه از امکان به اسارت گرفته شدن یک نظامی صهیونیست در این حمله گزارش می‌دهند. هنوز این خبر رسما از سوی مقامات اسرائیلی تائید نشده است اما منابع اسرائیلی اخبار منتشر شده درباره به اسارت گرفته شدن نظامیان این رژیم در این حمله را  رد کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی در پی این حادثه حزب الله را مسئول این عملیات دانست.

روز گذشته نیز در پی انتشار اخباری از شلیک دو راکت از خاک سوریه به فلسطین اشغالی، نظامیان صهیونیست 20 خمپاره به سمت اراضی اشغالی شلیک کردند.

المیادین: یک کاروان نظامیان صهیونیست هدف قرار گرفت

خبرنگار المیادین به نقل از منابع این شبکه گزارش داد که در حمله  امروز علی رغم ادعای صهیونیست ها مبنی بر هدف قرار گرفتن یک خودروی نظامی،  یک کاروان از نظامیان صهیونیست هدف قرار گرفته است و بیش از 15 نظامی صهیونیست کشته و دهها تن دیگر زخمی شدند که در بین نظامیان، افسران ارتش نیز دیده می شود. النشره لبنان گزارش داد که در عملیات حزب الله لبنان در مزارع اشغالی شبعا 17 صهیونیست به هلاکت رسیدند. رسانه‌های لبنان اعلام کردند یک افسر بلندپایه اسرائیلی در بین کشته شدگان دیده می‌شود. 

شبکه خبری المنار اعلام کرد که 9 دستگاه خودروی اسرائیلی در این عملیات منهدم شده و تعداد زیادی از نظامیان صهیونیست در این عملیات به هلاکت رسیدند.

رسانه‌های صهیونیست به زخمی شدن 6 نظامی اذعان کردند

رسانه‌های صهیونیست گزارش دادند که 6 نفر زخمی شدند و حال چهار نفر خیلی وخیم است و 5 نفر هم وضعیت نسبتا وخیمی دارند. روزنامه صهیونیستی یدیعوت گزارش داد که نیروهای حزب الله یک کمین را کار گذاشته بودند که یک خودروی نظامی اسرائیلی در آن به دام افتاد و در پی آن هدف حمله راکتی حزب الله قرار گرفت.

رادیو ارتش اسرائیل به نقل از یک منبع نظامی اسرائیلی احتمال داده عملیات هدف قرار دادن یک گشتی ارتش اسرائیل در مرزهای با لبنان از طریق تونل های موجود در منطقه صورت گرفته باشد.

مسدود کردن راه های ارتباطی به شمال فلسطین اشغالی

اسرائیل در پی این حمله اقدام به مسدود کردن راههای ارتباطی شمالی از منطقه کریات شمونه به سمت شمال و غرب کرده است. رسانه های اسرائیلی همچنین اعلام کردند که در پی اصابت موشک یک منزل واقع در شهرک های صهیونیست نشین آسیب دیده است و ارتش نیز از ساکنان خواست که به محل حادثه نزدیک نشوند.

فراخوانی نیروهای ویژه

در این عملیات، ارتش اسرائیل نیروهای ویژه و ذخیره خود را فرا خوانده است. و شمال سرزمین های اشغالی را منطقه نظامی اعلام کرد. "بنی گانتس" رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی نیز در حال بررسی اوضاع است. آسوشیتدپرس گزارش داد که رژیم صهیونیستی با 25 خمپاره مناطقی را در خاک لبنان هدف قرار داده است.

جلسه اضطری ارتش رژیم صهیونیستی

در این عملیات، ارتش رژیم صهیونیستی برای بررسی این حادثه جلسه اضطراری برگزار کرد. نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای انجام مشورت‌های امنیتی به ساختمان وزارت امنیت این رژیم رفت.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به این حمله گفت که پیشنهاد می‌کنم که ما را امتحان نکنید. وی ادعای کرد که اسرائیل با قدرت به این عملیات پاسخ خواهد داد.

تعطیلی فرودگاه حیفا و روش بینا

رسانه‌های صهیونیست گزارش دادند فرودگاه های "حیفا" و "روش بینا" به دلیل اوضاع امنیتی شمال سرزمین‌های اشغالی تعطیل شدند.

در پی حمله اخیر رژیم صهیونیستی به قنیطره که به شهادت 6 تن از رزمندگان مقاومت انجامید، مرزهای لبنان و سوریه با فلسطین اشغالی ناامن شد.

*** حزب‌الله: گردانهای شهدای القنیطره مسئول عملیات امروز بودند
 
شبکه تلویزیونی المنار لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد گروه نظامی «شهدای القنیطره» وابسته به مقاومت صبح امروز خودروی نظامی دشمن را که حامل چند افسر و سرباز صهیونیست بود، هدف قرار داد.
 
 
*** تخلیه مدارس مشرف بر مرزهای سرزمین‌های اشغالی
 
مدارس روستاهای لبنانی مشرف بر مرزهای سرزمین‌های اشغالی تخلیه شدند.

 
*** نتانیاهو: ارتش اسرائیل برای اقدام با قدرت آماده است
 
شبکه تلویزیونی المیادین لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در واکنش به عملیات بزرگ حزب الله در مزارع اشغالی شبعا گفت: به شما پیشنهاد می‌کنم قدرت ما را آزمایش نکنید، ارتش اسرائیل برای اقدام با قدرت آماده است.
 
وی مدعی شد؛ ما به این عملیات پاسخ می‌دهیم و همه باید آنچه را که در غزه رخ داد به یاد داشته باشند.
 

***منابع لبنانی: عمليات شبعا پاسخ به حمله هوايی اسرائيل بود
 
شبکه تلویزیونی الحدث لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: منابع سیاسی در لبنان اعلام کردند عملیات بزرگ امروز در مزارع اشغالی شبعا، پاسخ حزب الله لبنان به حمله هوایی ارتش اسرائیل به القنیطره سوریه بود.

 
*** حزب‌الله لبنان تا دقایقی دیگر بیانیه‌ صادر می‌کند
 
پایگاه النشره گزارش داد؛ حزب‌الله لبنان تا دقایقی دیگر بیانیه‌ صادر می‌کند.
 

*** نه خودروی ارتش اسرائیل در مزارع شبعا منهدم شد

شبکه تلویزیونی المنار لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: نه خودروی ارتش اسرائیل در مزارع شبعا منهدم شد.

 
*** بسته شدن فرودگاه‌های حیفا و روش بينا
 
شبکه تلویزیونی الحدث لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: ارتش اسرائیل با بستن فرودگاه حیفا و فرودگاه روش بينا، شمال فلسطین اشغالی را منطقه بسته نظامی اعلام کرد.
 

*** پرواز بالگردهای اسراییلی بر فراز مزارع اشغالی شبعا
 
شبکه المنار در خبری فوری گزارش داد: بالگردها و هواپیماهای بدون سرنشین ارتش رژیم صهیونیستی در حال پرواز بر فراز مزارع اشغالی شبعای لبنان هستند.
 
*** اسراییل جاده‌های منتهی به فلسطین را بست 
 
شبکه تلویزیونی المیادین لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: ارتش اسرائیل جاده های منتهی به کریات شمونه به طرف شمال و غرب فلسطین اشغالی را در پی عملیات امروز در مزارع اشغالی شبعا بست.

 
*** حزب‌الله لبنان مسئولیت عملیات شبعا را برعهده گرفت

شبکه تلویزیونی الحدث لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: حزب الله لبنان مسئولیت عملیات امروز در مزارع اشغالی شبعا را برعهده گرفت.
 
*** تشکیل جلسه اضطراری در ستاد ارتش اسراییل
 
شبکه المنار در خبری فوری گزارش داد: رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی برای بررسی اتفاقات در مزارع شبعا جلسه اضطراری تشکیل داد.
 
 
*** هلاکت افسر بلندپایه ارتش اسرائیل
 
یک افسر بلندپایه ارتش اسرائیل از جمله نظامیان این رژیم است که در عملیات بزرگ امروز حزب الله در مزارع اشغالی شبعا به هلاکت رسید.
 
*** شلیک 25 گلوله توپ به خاک لبنان
 
شبکه تلویزیونی پرس‌تی‌وی لحظاتی پیش در خبری فوری اعلام کرد لبنان خبر داد رژیم صهیونیستی بیست و پنج گلوله توپ به خاک این کشور شلیک کرد.

*** کاروان بزرگ ارتش اسرائیل در کمین حزب‌الله قرار گرفت
 
شبکه تلویزیونی الحدث لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: یک کاروان بزرگ ارتش اسرائیل در کمین حزب الله در مزارع اشغالی شبعا قرار گرفت.
 

*** کشته‌شدن هفده نظامی اسراییلی 
 
شبکه تلویزیونی المیادین لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: هفده نظامی ارتش اسرائیل در عملیات امروز در مزارع اشغالی شبعا کشته شدند.
 
*** ناپدید شدن یک نظامی ارتش رژیم صهیونیستی
 
شبکه تلویزیونی الحدث لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: کانال دهم ارتش اسرائیل از ناپدید شدن یک نظامی ارتش این رژیم در پی عملیات امروز در مزارع اشغالی شبعا خبر داد.
 
 
*** زخمی‌شدن 6 سرباز اسرائیلی
 
بر اساس گزارش شبکه العالم رژيم صهيونيستی اعلام کرد بر اثر برخورد موشک ضد تانک به يک خودروی نظامی اسرائيلی، شش نظامی اسرائيلی زخمی شدند که حال چهار نفر آنان وخيم است.
 
این شبکه افزود: خمپاره‌هایی از نوع «مورتر» از خاک لبنان به سمت سرزمین‌های اشغالی شلیک شده است.
 
 
*** اعزام نیروهای اسراییلی به مرزهای لبنان/ هشدار مقامات اسراییلی به شهرک‌نشینان
 
مقامات اسرائیلی از شهرک‌نشینان مشرف بر مزارع «شبعا» خواسته‌اند که در منازل خود بمانند.خبرنگار شبکه الحدث گزارش داد ارتش اسرائیل نیروهای زیادی را به مرزهای لبنان اعزام کرده است.توپخانه ارتش اسرائيل همزمان منطقه اطراف کفرشوبا را در جنوب لبنان گلوله باران کردند.
 
 
***خودرو منهدم شده ارتش اسرائيل از نوع هامر است
 
شبکه تلويزيونی الميادين لحظاتی پيش در خبر فوری گزارش داد: خودرو منهدم شده ارتش اسرائيل در پی شليک گلوله ضدزره در مزارع اشغالی شبعا از نوع هامر است.
 
*** شنیده‌شدن صدای انفجار در مرزهای لبنان
 
شبکه المیادین لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد صدای انفجارهایی از مرزهای لبنان شنیده شده است.
 
براساس گزارش المیادین نیروهای اسرائیلی زیادی به این مناطق گسیل داده شدند.
 
رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادن میزان نیروهای اسرائیلی که به منطقه «جبل الشیخ» و مزارع «شبعا» اعزام شدند نشان از این دارد که حادثه امنیتی خطرناکی در این مناطق به وقوع پیوسته است.
 
تحقیقات اولیه در مورد اصابت موشک به منطقه‌ای در مزارع «شبعا» در جریان است.
 
برخی از رسانه‌های صهیونیستی گزارش داد چند فروند خمپاره به مزارع «شبعا» که در آن شهرک‌های صهیونیست‌نشین وجود ندارد، اصابت کرده است.
 

تسنیم و باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/سLoading the player...رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.