Skip to Content


عملیات ساخت یادمان شهدای گمنام پارک بهاران آغاز شد+تصاویر


پس از تذکرها و پیگیرهای متعدد، عملیات ساخت یادمان شهدای گمنام پارک بهاران توسط ستاد ساماندهی یادمان شهدای گمنام شهرستان آغاز شد.

به گزارش "میبدخبر"، در آستانه سالگرد خاکسپاری شهدای گمنام و پس از تاخیر طولانی مدت در بازسازی یادمان شهدای گمنام پارک بهاران و پیگیریهای متعدد، جلسات برگزار شده توسط مسئولین به ثمر نشست و عملیات ساخت  یادمان شهدای گمنام پارک بهاران توسط ستاد ساماندهی یادمان شهدای گمنام شهرستان آغاز شد.

لازم به ذکر است عملیات در حال انجام شامل گود برداری اطراف قبور شهدا، بتن ریزی، بالاآوردن قبور و… می باشد تا در نهایت با نصب سازه، این یادمان تکمیل گردد.

شایان ذکر است مراسم سالگرد خاکسپاری شهدای گمنام در دهه دوم آبان ماه برگزارخواهد شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.