Skip to Contentعملیات احداث جاده جدید روستای مرور با حضور فرماندارمیبد و بخشدار بفروئیه آغاز شد.

به گزارش میبد خبر، بخشدار بفروئیه با اشاره به پتانسیل موجود در این روستا بیان داشت: با شرایط آب‌ وهوای پاک و اقدامات انجام‌شده در راستای بوم گردی که مرور دارد این روستا می‌تواند به محلی برای تفریح شهروندان و گردشگران تبدیل شود.

محمد اسماعیلی افزود: به همت فرماندارمیبد و همکاری ادارات منابع طبیعی و راه و شهرسازی؛ با احداث  جاده جدید می‌توان زمینه‌ ای ایجاد کرد تا فضایی مناسب جهت کوهنوردی و استفاده از طبیعت بکر روستا برای شهروندان فراهم شود.

بخشدار بفروئیه با اشاره به این مسیر به طول 12 کیلومتر زیرسازی آن آغازشده است اضافه کرد: پیمانکار مرتبط هم‌ اینک در حال تسطیح و رگلاژ (مسطح کردن)، و نهایی کردن عملیات خاکی است و طی قراردادهای کاری با پیمانکاران، به‌ تدریج شن‌ریزی و آسفالت قسمتی از آن آغاز خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: تأمین قیر این پروژه را اداره راه و شهرسازی برعهده‌ گرفته است.

انتهای پیام/ادرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.