Skip to Content

با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال؛


عملیات اجرایی رمپ ورودی ایستگاه راه‌آهن شهرستان میبد با 4 میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.

حسین فلاح در گفتگو با خبرنگار میبد خبر، در خصوص این پروژه بیان داشت: در قالب این طرح، با پیگیری‌های بخشداری بفروئیه و مساعدت‌های مسئولان شهرستان، تعویض مسیر میبد به راه‌آهن و روشنایی مسیر از پل کمربندی به سمت ایستگاه راه‌آهن در دستور قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اینکه قسمتی از کنارگذر از سمت اردکان به یزد، رمپ ورودی برای هدایت مسافران به ایستگاه راه‌آهن نداشت، با پیگیری‌هایی که توسط اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان شد، طراحی رمپ ورودی انجام گرفت و امروز عملیات اجرایی آن شروع شد.

فرماندار میبد در پایان اظهار داشت: امیدواریم با کمک شهرداری میبد و دستگاه‌های مرتبط، ایجاد این رمپ ورودی که چهار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد، اجرایی گردد و زمینه ورود مسافران به شیوه‌ای مطلوب در مسیر کمربند غربی به ایستگاه راه‌آهن فراهم آید.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.