Skip to Content

امام جمعه موقت میبد:

علیرغم وعده های تیم مذاکره کننده، ایران همچنان توسط آمریکا تحریم می شود


امام جمعه موقت میبد بیان داشت: به مسئولين و اعضای تيم هسته اي توصيه می كنم که به مصاحبه هاي خودشان در زمان مذاکره گوش دهند و قرار بر این بوده است که هیچ تحریمی علیه ایران نباشد و متاسفانه در دو سال اخیر به بهانه هاي مختلف كشور ايران را تحريم مي كنند.

به گزارش میبد خبر، حجت الاسلام محمد کارگر در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان بهشتی و صدوقی بیان کرد: آیت الله صدوقی عالم، یار رهبر انقلاب و یار مظلومین بود و هر حادثه ای که رخ می داد به مردم خدمت می کرد و به دست منافقین مزدور و کوردل در خانه خدا به شهادت رسید.

خطیب جمعه موقت میبد بیان کرد: سالروز ایام گذشته نشان مي دهد که ملت ايران قرباني تروريسم است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به روز صنعت و معدن، خطاب به مسئولین، صاحبان صنایع و مردم اظهار داشت: مسئولین، دولت و مجلس شورای اسلامی باید مشكلات صنايع كشور را رصد و بررسي كنند و ببینند که صنایع برای راه اندازی و ادامه فعالیت خود چه نیاز هایی دارند که دولت می تواند آن را حل کند.
خطیب جمعه موقت میبد ضمن بیان مشکلات واحد های تولیدی و صنایع بیان کرد: مسئولین باید به مشکلات صنایع توجه ویژه ای داشته باشند و در بخش معدن انتظار داريم که سرمايه عظيم این ملت ارزان از دست نرود و فعالیتی را در این زمینه شروع کنند تا ارزش افزوده داشته باشیم و سرمايه های ما به راحتي از كشور خارج نشود.
حجت الاسلام کارگر خاطرنشان کرد: اگر مردم اطمینان کنند کالای داخلی از کالای وارداتی و خارجی بهتر است قطعاً به مصرف کالا های داخلی خواهند پرداخت و صاحبان صنایع نیز باید در این زمینه سعی کنند تا محصولات خود را ارتقا دهند و اطمینان بازار داخلی را بدست آورند.
وی افزود: ما باید به صاحبان صنایع و تولید داخلی کمک کنیم و از محصولات داخلی کشور استفاده کنیم تا دشمن های زورگو هر روز ما را به یک تحریمی نترسانند.
حجت الاسلام کارگر با اشاره به بهانه های جدید آمریکا و اعمال تحریم های جدید علیه ایران تاکید کرد: از مسئولين مي خواهيم که محكم و با شجاعت در مقابل زياده خواهي آمريكا بايستند و مقاومت در برابر آن ها جواب خواهد داد.
وی ادامه داد: سلسله تحریم ها نیز همچنان ادامه دارد و هرروز به یک بهانه ای تحریم های جدیدی را علیه ایران اعمال می کنند که بايد با قدرت و قاطعیت در برابر آن ها ایستادگی کرد.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان ضمن اشاره به پیروزی های اخیر نیرو های مقاومت در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان کرد: خوشحاليم امروز محور مقاومت توانست بر پول، ثروت و قدرت بيروز شود.
امام جمعه موقت شهرستان میبد افزود: مقاومت مردم عراق، سوريه و كمك هاي نیروهای مقاومت، دولت و ملت ایران باعث شد دشمن عقب نشینی کند و تحت هیچ شرایطی انسان نباید ناامید شود.    
وی همچنین گفت: آمريكا و عربستان بيش بيني مي كردند كه ٣٠ سال این جنگ ادامه دارد و نیروهای محور مقاومت بر اين گروه وهابي، داعشي وآمريكايي پيروز شدند.
امام جمعه موقت میبد دربخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری تصریح داشت: با توجه به توصیه های مقام معظم رهبری در مسئله نفوذ، ما هم بايد توجه داشته باشیم که در كشور ما راه نفوذي پیدا نشود و مردم، ملت و جوانان جمهوری اسلامی ایران باید به فرمان فرمانده کل قوای ایران و به فرمان آتش به اختيار آماده باشند.
وی یادآور شد: بايد مواظب باشيم نحوه عمل را از سرچشمه زلال مقام معظم رهبري و افرادی که از نظریه های رهبر معظم انقلاب پیروی می کنند بگيريم و باید احتیاط کنیم که در این مسیر آتش به اختیار اشتباهی صورت نگیرد.
خطیب جمعه موقت میبد در پایان سخنان خود اذعان داشت: به مسئولين و اعضای تيم هسته اي توصيه می كنم که به مصاحبه هاي خودشان در زمان مذاکره گوش دهند و قرار بر این بوده است که هیچ تحریمی علیه ایران نباشد و متاسفانه در دو سال اخیر به بهانه هاي مختلف كشور ايران را تحريم مي كنند و ما در مقابل اعمال تحریم های ظالمانه آمريكا در هيج مرحله اي ساكت نمي شينيم.
انتهای پیام/ادرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.