Skip to Content


علمای اسلامی در سایه میلاد رسول اکرم(ص) در مصلی امام(ره) گرد هم آمدند


امروز (دوشنبه) بعد از اذان مغرب علمای اسلامی از کشورهای مختلف با حضور رییس مجمع جهانی تقریب در مصلی اما خمینی (ره) به مناسبت میلاد رسول اکر گرد هم آمدند.

به گزارش میبد خبر به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امروز (دوشنبه) بعد از اذان مغرب علمای اسلامی از کشورهای مختلف با حضور رییس مجمع جهانی تقریب در مصلی امام خمینی (ره) به مناسبت میلاد رسول اکر گرد هم آمدند.

در این مراسم شیخ احمد بدرالدین حسون، مفتی بزرگ سوریه، آیت الله اراکی دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب و علمایی از کشورهای سودان، هند، عراق و ...حضور داشتند.

در این مراسم که به مناسبت میلاد با سعادت رسول اکرم(ص) برگزار شد، علمای بزرگ سنی و شیعه به وحدت اسلامی اشاره کردند که در آینده نزدیک باعث پیروزی اسلام در برابر تکفیری ها خواهد بود.

انتهای پیام/پ
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.