Skip to Content


عزم جدی پلیس میبد در مبارزه با مواد مخدر


بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان میبد گفت: به همت مامورین پرتلاش مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی چند باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش میبد خبر به نقل از نارین نیوز: با تلاش و همت مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر میبد و با تلاش های مجدانه فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان از اواخر سال ۹۴تاکنون کشفیات زیادی از جمله حدود پنج کیلو گرم هرویین از متهمان غیر بومی و نزدیک به شش کیلو گرم حشیش از متهمین و توزیع کنندگان اصلی مواد در میبد و اردکان صورت گرفته است که متهمین با قرار بازداشت موقت در زندان منتظر احکام قاطع مراجع قضایی هستند.
طبق اعلام وی اخیرا هم یک توزیع کننده اصلی هروئین که در پوشش شغل دامداری به توزیع مواد مخدر مشغول بوده است، با مقدار زیادی هروئین دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده است.
به گفته بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان میبد، این مواد فروش حرفه ای که به همراه یک قبضه سلاح شکاری دستگیر شده، تلاش زیادی جهت فرار از دست مامورین نموده که خوشبختانه موفق نشده است.
وی افزود: این متهم دارای سوابق متعدد سرقت و حمل مواد مخدر می باشد و هم اکنون در زندان به سر می برد.
بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان میبد در پایان ضمن تشکر از مامورین و فرماندهی پرتلاش نیروی انتظامی شهرستان، از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه قانون شکنی خصوصا جرایم مربوط به مواد مخدر، موضوع را به مامورین نیروی انتظامی اطلاع دهند.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.