Skip to Content

در جشن "زیر سایه خورشید" در میبد عنوان شد:

عزت مردم ایران مدیون وجود امام رضا(ع) و خون شهداست


همزمان با دهه کرامت ومیلاد امام رضا(ع) یکی از خدام حرم رضوی در سخنرانی خود با بیان یکی از کرامات امام رضا(ع) ،عزت مردم ایران را مدیون وجود پر خیر وبرکت این امام رئوف و خون شهدا دانست.

به گزارش "میبدخبر"،این خادم استان مقدس امام رضا (ع) با بیان اینکه پرچم مقدس حرم رضوی کمتر از پیراهن یوسف(علیه السلام)نمی باشد،اضافه کرد: سیره زندگی ما محبت اهل بیت (علیهم السلام) می باشد و کسی به خدا و ائمه نزدیک است که خود را از گناه و معصیت دور نگه دارد .
خادم آستان قدس رضوی در ادامه بیان کرد: برای بهره برداری از معنویات وجود امام رضا(علیه السلام)و دریای پاکی و طهارت خود را به ویروس گناه آلوده نکنیم تا مشمول دعای پر خیر و برکت امام رضا(علیه السلام) قرار بگیریم.
مولودی خوانی ،دکلمه،سرود واهدای جوایز به 3 نفر از محیط بانان  نمونه میبدی، از دیگر برنامه های این جشن بود.
گفتنی است در این مراسم توسط خیرین میبدی به چند نفر که  تاکنون مشرف به حرم آن امام رئوف نشده اند،کمک هزینه حرم رضوی  اهدا شد.
لازم به ذکر است امسال که جشنواره زیر سایه خورشید نهمین  سال متوالی خود را طی می کند، همزمان با دهه کرامت ومیلاد امام رضا(علیه السلام) در سراسر ایران و15 کشور خارجی با رویکرد توجه به محرومان و با هدف توسعه فرهنگ رضوی و انتشار معنویت به سراسر عالم تشیع برگزار می شود.​رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.