عزاداری اربعین حسینی در بیت آیت الله اعرافی (ره)+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Contentمراسم عزاداری اربعین حسینی با حضور مردم، روحانیان و مسئولین شهرستان میبد در بیت حضرت آیت الله اعرافی(ره) برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، مجلس عزاداری و سوگواری اربعین حسینی با حضور آیت الله علیرضا اعرافی  مدیر حوزه های علمیه کشور، روحانیون،شیفتگان خاندان عصمت و طهارت و مسئولین شهرستان میبد در بیت حضرت آیت الله اعرافی(ره) برگزار شد.

حجت الاسلام قدرت عباسیان در این مراسم بیان داشت: امروز شاهد حضور گسترده و میلیونی عزاداری سرور و سالار شهیدان در سرزمین گرانقدر کربلا هستیم که نشانگر عشق و دلدادگی به وجود نورانی امام حسین(ع) است.

وی افزود: امیدواریم روزی شود تا سراسر کره هستی یکپارچه ندای لبیک یاحسین(ع) سرداده و این شعار ارزنده طنین انداز شود که کسی نمی تواند این امانت الهی را کم نور و تاریک کند.

حجت الاسلام عباسیان ادامه داد: ترویج فرهنگ عاشورایی امری مهم و اساسی است که باید از همه ظرفیتها در این مسیر گرانقدر و متعالی استفاده شود.

وی در پایان بیان داشت: از خداوند منان بخواهیم تا حضور در این مجالس را پذیرفته و نام ما را در لیست محبان اهل بیت معصومین(ع) قرار دهد که ضرورت دارد بهره گیری شایسته ای از این ایام ارزشمند صورت دهیم.

در پایان مراسم با مداحی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت عزاداران به سوگواری پرداختند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.