Skip to Content

فعال رسانه‌ای کشور:

عذرخواهی صداوسیمای یزد به خاطر صحبت‌های یک کارشناس عجولانه بود


یک فعال رسانه ای کشور با اشاره به عذرخواهی روابط عمومی صداوسیمای یزد درخصوص اظهارات یک کارشناس تصریح کرد: از مدیر کل صدا و سیمای یزد انتظار داشتیم با کنترل بهتر، موجبات ناراحتی متدینین جامعه و دوستداران فرهنگ اسلامی را مهیا نمی‌کرد.

به گزارش میبد خبر، حبیب الله مازندرانی در گفتگو با میبدما با اشاره به سخنان خانم کارشناس یزدی که موجب بازخوردهای منفی و مثبت زیادی در سطح جامعه شده، گفت: کلیدواژه های صحبت های خانم کارشناس یزدی، مانند بوسه، عشق، ماساژ پا، آب ولرم و غیره کلید واژه‌هایی بودند که یک متخصص و کارشناس از لحاظ علمی و دینی برای تحکیم روابط خانوادگی و افزایش روابط عاطفی بین زوجین پیشنهاد می کند.

وی با اشاره به دو گروه موافق و مخالف این صحبت‌ها، افزود: موافقین با استناد به احادیث و روایات در محور دینی و همینطور وجود مستندات علمی و پزشکی، و همین طور تایید وزیر بهداشت به عنوان متولی سلامت و بهداشت روان در کشور، این حرف ها را تایید می کنند.

قائم مقام سابق معاونت برنامه‌ریزی صدا و سیمای کشور ادامه داد: و مخالفین هم که اصولا از گروه فمنیست‌ها و مخالفین اندیشه‌های اسلامی هستند و یا حتی از گروهی از زنان و دختران جوانی که ذکر این مثال ها به ذهنشان و یا با عرف زندگی آنها سازگار نیست، این صحبت ها را مورد هجمه قرار داده اند.

وی با بیان این موضوع که، نه می توان از صحبت های خانم کارشناس دفاع صد در صد کرد و نه می توان آن را کاملا تخریب کرد، بیان داشت: این کارشناس مسائل خانوادگی در شبکه استانی و در جغرافیای فرهنگی مردم خود، مثال هایی عنوان می کند که در کنار دیگر صحبت هایش، موجبات تحکیم روابط خانوادگی را فراهم کند و مطمئنا باید هم مورد هجوم معاندینی قرار بگیرد که نه تنها برای خانواده و بنیان مقدس و روابط عاطفی بین زوجین هیچ اهمیتی قائل نیستند و حتی این موضوع را با آزادی افسار گسیخته غربی نیز در تضاد می بینند، بلکه اصلا به دین اسلام نیز بی اعتقاد می باشند.

مدیر سابق شبکه تماشا تصریح کرد: شما با جستجویی کوتاه در فضای اینترنت می توانید از فواید بیشمار ماساژ پا در آب، مانند آرامش اعصاب، خواب آرام، رفع پا درد و کمردرد، گردش خون بهتر، مفید برای بیماران قلبی، رفع استرس و اضطراب، جلوگیری از ورم و زخم پا، کمک به سرعت گردش خون و کاهش افسردگی، بالغ بر صدها مقاله و متن علمی بیابید.

وی اظهار داشت: این حرفهای علمی، منطقی و منطبق بر مسائل دینی، که حتی در جغرافیای فرهنگی یک شهر با مردمی خون گرم و مهربان، ارائه شده است، نباید هم به مذاق مخالفین فرهنگ اسلامی و تحکیم بنیان خانواده خوش بیاید.

مازندرانی با اشاره به دو موضع گیری متفاوت از صدا و سیمای مرکز استان یزد، بیان داشت: اظهار نظر همکارانم در صدا و سیمای یزد را مطالعه کردم که موضع گیری مدیر کل صدا و سیمای یزد عاقلانه بود و جا دارد از ایشان تشکر کنم.

وی با اشاره به عذرخواهی عجیب روابط عمومی صدا و سیمای یزد از مخاطبین و مردم، تصریح کرد: ای کاش این موضع‌گیری به خاطر هجمه معاندین، اینقدر زود و عجولانه صورت نمی گرفت و از مدیر کل صدا و سیمای یزد نیز انتظار داشتیم با کنترل بهتر، موجبات ناراحتی متدینین جامعه و دوستداران فرهنگ اسلامی را مهیا نمی کرد.

مازندرانی در انتها با تاکید بر استفاده مجدد از این خانم کارشناس در صدا و سیمای استان یزد، گفت: بنده به نوبه خودم و به عنوان کارشناس رسانه، از این خانم متدین، محجبه و مودب، به خاطر موضع گیری ها و عملکردهای نامناسب برخی در قبال ایشان، عذرخواهی می کنم و صمیمانه از ایشان به خاطر ادب و متانت و تعهدشان تشکر می کنم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.