Skip to Content

مدیرکل دادگستری یزد دریک روزنامه محلی مطرح کرد

عاملان انتشار شایعه «تجاوز افغان ها به دختر یزدی» بازداشت شدند


مدیرکل دادگستری یزد در یکی از روزنامه های محلی یزد خبر از بازداشت افرادی انتشار شایعه هفته پیش در خصوص تجاوز افغان ها به دختر یزدی داد.

به گزارش میبدخبر به نقل از یزد رسا، مدیرکل دادگستری یزد از بازداشت افرادی خبر داده است که به گفته او عامل انتشار شایعه هفته پیش در خصوص تجاوز افغان ها به دختر یزدی بوده اند. 

حبیبی رئیس کل دادگستری استان یزد در این خبر ادامه داد: بعد از انتشار این گزارش و تشکیل پرونده قضایی، پس از تحقیقات عاملان انتشار این شایعه بازداشت شده اند.

وی این خبر را به یکی از روزنامه های محلی داده است اما به جزییات بیشتری از قبیل نحوه شناسایی این افراد، تعداد و مشخصات این عاملان هیچ اشاره ای نکرده است.

گفتنی است هفته گذشته شایعه در شبکه های اجتماعی موبایلی دست به دست چرخید که از تجاوز گروهی اتباع افغانی به دختری 16 ساله در شهر یزد حکایت داشت.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.