Skip to Content

در پی نیاز امروز جامعه به مصرف کالا های داخلی ؛

عالمان بی‌عمل؛ معضل رشد فرهنگ اقتصاد مقاومتی


استفاده از کالاهای داخلی در حقیقت کمک به توسعه و پیشرفت علم و تکنولوژی در کشور است، متاسفانه خیلی از مسئولان این امر مهم را به فراموشی سپرده‌اند، و تنها در تریبون‌ها مشغول شعار دادن و سخنوری هستند.

به گزارش میبد خبر  به نقل از بلاغ، مسئولان الگوی مردم در رفتار اجتماعی هستند، استفاده از کالاهای داخلی در حقیقت کمک به توسعه و پیشرفت علم و تکنولوژی در کشور است، متاسفانه خیلی از مسئولان این امر مهم را به فراموشی سپرده‌اند و تنها در تریبون‌ها مشغول شعار دادن و سخنوری هستند.


در صورتی که بسیاری از محصولات و اجناس موجود در بازار مشابه داخلی دارند، عده‌ای تب خرید اجناس لوکس و برند خارجی آنها را فرا گرفته و با عدم رعایت این فرهنگ مهم «استفاده از تولیدات داخلی» توسط برخی مسئولان به عمل نادرست آنها مهر تایید زده می‌شود.


در بخش‌هایی که ناچار به استفاده از محصولات کشورهای خارجی هستیم طبق فتاوای مراجع عظام و حتی سیاست‌های نظام نباید از محصولات کشورهای استکباری بالاخص امریکا استفاده کنیم که سود و منفعت آن در راستای کمک به سیاست‌های پلید آنها در جهان است.

انتظار می‌رود مسئولان این امر مهم را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.