Skip to Content

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی مجلس خبر داد

ظریف به کمیسیون امنیت ملی مجلس احضار شد


سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی مجلس از دعوت وزیر امورخارجه برای حضور در یکی از جلسات کمیسیون امنیت‌ملی مجلس برای ارائه توضیحاتی درباره بیانیه لوزان خبر داد.

به گزارش میبد خبر، سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، از دعوت این کمیسیون از وزیر امورخارجه کشورمان به یکی از جلسات کمیسیون امنیت‌ملی مجلس خبر داد و اظهار داشت: کمیسیون امنیت‌ملی مجلس در نامه‌ای از محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه برای حضور در این کمیسیون برای ارائه توضیحات درباره بیانیه لوزان دعوت کرده است.

 

سیدحسین نقوی‌حسینی افزود: با توجه به دعوتی که کمیسیون امنیت‌ملی مجلس از وزیر امورخارجه کشورمان برای حضور در این کمیسیون انجام داده، قرار است آقای ظریف به زودی در یکی از جلسات این کمیسیون حضور یافته و توضیحاتی درباره بیانیه لوزان به اعضای کمیسیون امنیت‌ملی مجلس ارائه کند.

 

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی مجلس با بیان اینکه زمان دقیق حضور ظریف در این کمیسیون هنوز مشخص نیست، گفت: هر زمان که وزیر امورخارجه برای حضور در جلسه کمیسیون امنیت‌ملی مجلس آمادگی داشته باشد، این جلسه برگزار می‌شود.

 

نقوی‌حسینی در پایان خاطرنشان کرد: کمیسیون امنیت ملی مجلس فقط از آقای ظریف برای حضور در یکی از جلسات این کمیسیون دعوت کرده، اما معمولا وی به همراه معاونانش و دیگر اعضای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در جلسات این کمیسیون حضور می‌یابد.


انتهای پیام/د
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


محمد مهرجردی
احضار شد!!!!!!
خود خبر نوشته دعوت و شما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مثل اینکه شماها از آن دسته اید که زیاد راضی نیستند!
لطفا لحنتان در نگراش درست کنید
طرف در رده پائین مدیریتی در این شهر که ماموریتی می رود و کاری هم نکرده و خرج سفرش هم ضرر محسوب میشه ..........
ولی یک مقام ارشد حکومتی که از نظر دیپلماتیک تلاش زیادی کرده مثل.....
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۱/۱۵ ۱۴:۲۸