Skip to Contentجانشین ستاد اجرائی خدمات میبد در بازدید از ستادهای اسکان نوروزی، گفت: با توجه به افزایش ورود مسافرین نوروزی به میبد ظرفیت اسکان مسافران نوروزی در شهرستان با افزودن حسینیه‌ها و سالن‌های ورزشی به اماکن اسکان، افزایش یافت.

به گزارش میبد خبر، «علیرضا ابوالحسنی» جانشین ستاد اجرایی خدمات شهرستان میبد در بازدید از ستادهای اسکان نوروزی، اظهار داشت: با توجه به روند افزایش مسافران نوروزی در اولین شب از سال ۹۸ در میبد و استان یزد حسینیه‌ها و سالن‌های ورزشی نیز به ظرفیت اسکان مدارس و نمازخانه‌های مدارس افزوده شدند.

ابوالحسنی گفت: با هماهنگی و آمادگی قبلی حسینیه‌ها و سالن‌های ورزشی که دارای شرایط مناسب و خوبی بود، برای اسکان مسافرین نوروزی در نظر گرفته شدند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد با اشاره به آمادگی کامل ستاد خدمات سفر شهرستان برای استقبال و خدمات‌رسانی به گردشگران و مسافران نوروزی، تصریح کرد: ورود مسافران به شهرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته که انتخاب میبد به‌عنوان شهر جهانی زیلو می‌تواند یکی از دلایل آن باشد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.