Skip to Content

در مراسم هفتم تدفین شهدای گمنام صورت گرفت

طومار قدردانی مردم دارالعباده یزد از علما به خاطر تدفین شهدای گمنام در صحن اصلی امیرچخماق


در بخش هایی از این طومار آمده است: کمترین کاری که می توان کرد تا از این شهدا قدر دانی شود این است که بهترین مکان برای تدفین شهدای گمنام فراهم شود. مردم شهید پرور نگین شهر خود را به این شهدا تقدیم کردند، مکانی که بتوان از قبل آن، این میراث گرانبها و غیر قایل توصیف را به جهانیان نشان داد.

به گزارش میبد خبر به نقل از طلوع یزد، شب گذشته، مراسم هفتم تدفین شهدای گمنام در میدان امیر چخماق با حضور مردم دارالعباده و با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ادیانی مسئول عقیدنی- سیاسی کشور برگزار شد.


در حاشیه این مراسم مردم با امضای طوماری از تلاشها و حمایت علمای استان و امام جمعه محترم برای تدفین شهدا قدردانی نمودند.


در بخشهایی از این طومار آمده است: کمترین کاری که میتوان کرد تا از این شهدا قدر دانی شود این است که بهترین مکان برای تدفین شهدای گمنام فراهم شود. مردم شهید پرور نگین شهر خود را به این شهدا تقدیم کردند. مکانی که بتوان از قبل آن، این میراث گرانبها و غیر قابل توصیف را به جهانیان نشان داد.

 

برای دیدن تصویر در ابعاد بزرگ تر روی آن کلیک کنید
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.