Skip to Content

در حاشیه نمایشگاه ولایت انجام شد؛


در نماز جمعه امروز میبد و در حاشیه نمایشگاه ولایت به مناسبت حماسه 9 دی، میبدی ها با امضای طوماری،خواستار فراهم آوردن شرایط دیدار مردم این شهرستان با رهبر معظم انقلاب شدند.

به گزارش میبد خبر، مردم شهرستان میبد در نماز جمعه امروز و در حاشیه نمایشگاه ولایت که به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی برپا شده بود با امضای طوماری، خواستار فراهم آوردن شرایط دیدار مردم این شهرستان با رهبر معظم انقلاب مصادف با 24 شهریورماه 1357 روز راهپیمایی مردم انقلابی میبد علیه ظلم و ستم طاغوتیان زمان، با شجاعت و رهبری حضرت آیت الله اعرافی  (ره) و دستگیری ایشان در این روز شدند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.