Skip to Contentطرح «تابستانه کتاب» با شعار «این چنین دوست کتاب است، از او دست مدار» امروز در کتاب فروشی های سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش میبد خبر، تنها کتابفروشی میبد که شامل این طرح می شود، کتابفروشی حسابی است که با دو شعبه در سطح شهرستان، طرح "تابستانه کتاب" را اجرا می کند.

مسئول این کتابفروشی در گفتگو با خبرنگار میبدما اظهار داشت: طرح تابستانه کتاب، پنجمین طرح مرتبط با کتاب، مانند طرح های "عیدانه کتاب" و "پاییزه کتاب" است که تاکنون برگزار شده، و در مجموع نیز دومین تابستانه کتاب است که برگزار می شود.

میثم حسابی با بیان این نکته که هر کتابفروشی می تواند بنا به وسعت و ظرفیت خود، تا دو میلیون تومان برای تخفیف به مشتریان اعتبار کسب کند، افزود: خریداران کتاب می توانند با هر شماره کد ملی، تا سقف صد هزار تومان کتاب خرید کنند و از تخفیف ۲۰ درصدی این طرح استفاده کنند.

وی با تاکید بر این موضوع که جدا از ۲۰ درصد تخفیف این طرح، تخفیف های ویژه ای هم از طرف خودمان اعمال می کنیم، تصریح کرد: با ۱۴۰۰۰ عنوان کتاب در خدمت کتاب‌دوستان هستیم و صد عنوان کتاب جدید نیز از یک ماه گذشته به شعبه های کتابفروشی افزوده ایم.

وی عنوان کرد: در طرح تابستان کتاب سال گذشته بسیار موفق عمل کردیم و رتبه اول در سطح شهرستان‌های کشور را به خود اختصاص دادیم، و این موضوع به علت تبلیغات مناسب طرح، و استقبال بسیار خوب مردم میبد و حتی شهر همجوار بود که صورت گرفت.

حسابی با بیان این نکته که زمان اتمام طرح هنوز مشخص نیست، افزود: امروز با دو شعبه "سه راه هفت تیر" و "خیابان شهید رجایی(بنیاد شهید)" این طرح را آغاز کردیم و به احتمال زیاد نیز این طرح را در شعبه سوم واقع در شهرستان اردکان، به زودی راه اندازی کنیم.

میثم حسابی در انتها افزود: برای فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی به واسطه این نوع طرح ها، نیاز به همکاری جدی ارگان هایی مانند شورای شهر، ستاد تبلیغات و اداره ارشاد داریم، که همکاری این ارگان ها برای تبلیغ طرح تابستانه و رایزنی با زیرمجموعه های خود را می طلبد.

لازم به ذکر است، استان تهران با ۱۳۰ کتاب فروشی تاکنون در صدر بیشترین مشارکت کتابفروشی‌ها قرار دارد و استان‌های قم، اصفهان، خراسان رضوی، فارس، کردستان، آذربایجان شرقی، کرمان، خوزستان، مازندران، گیلان، همدان، یزد، آذربایجان غربی، کرمانشاه و خراسان جنوبی در جایگاه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

میبد ما
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.