Skip to Content

+پوستر

طرح "کاروان دوچرخه سواری 30 شب 30 مسجد" میبد 4ساله شد


همزمان با حلول ماه مبارک رمضان کاروان دوچرخه سواری 30 شب 30 مسجد میبد آغاز به کار کرد؛ این طرح در سطح کشور بی نظیر و یکی از ابتکارات تربیت بدنی سپاه میبد می باشد.

به گزارش "میبدخبر"، سرهنگ فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد با اعلام این خبر گفت: این طرح به همت تربیت بدنی ناحیه میبد برای چهارمین سال متوالی در رمضان امسال، در دو ایستگاه پارک فلسطین و پارک ولایت شهیدیه با حضور فعال جوانان کار خود را شروع کرد.

وی افزود: این طرح در سطح کشور بی نظیر و یکی از ابتکارات تربیت بدنی سپاه میبد می باشد.

سرهنگ فلاح همچنین اظهار داشت: اعضای هر ایستگاه در ضیافت افطار 30 مسجد متفاوت با لباس های متحدالشکل با هدف ترویج فرهنگ دوچرخه سواری شرکت خواهند نمود.

وی در پایان از مساعدت های دفتر امام جمعه محترم، فرماندار، شهرداری و شورای شهر و هیئت امنای حسینه اعظم خانقاه  میبد تقدیر و تشکر نمود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.