طرح ضیافت مهر رمضان با حضور فرماندار میبد - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Contentفرماندار میبد در قالب طرح ضیافت مهر رمضان، از منزل 2نفر از زنان سرپرست خانوار با هدف دلجویی وبررسی مشکلات بازدید کرد.

به گزارش میبد خبر، فرماندار میبد در این بازدیدها که به همراه جمعی از مسئولین فرمانداری و بهزیستی صورت گرفت، طرح ضیافت مهر را طرحی معنوی و مطلوب در راستای دلجویی از خانواده ها برشمرد و گفت: این طرح ضمن آشنایی با مسائل و مشکلات نیازمندان و جامعه هدف بهزیستی. موجب ارائه راهکارهای مناسب برای رفع آنها می شود.

فرماندارمیبدافزود: تمسک به سیره و رفتار علوی حضرت امیرالمومنین(ع) و فراهم آوردن زمینه های لازم برای حضور و مشارکت خیران نیکوکار به منظور رسیدگی به حال نیازمندان و رفع مشکلات آنان می تواند موجب مبارزه با فقر و افزایش نشاط معنوی و اجتماعی شود.

همچنین در ادامه فرماندار با کارمندان اداره بهزیستی واورژانس خدمات اجتماعی دیدار کرد.
گفتنی است، طی برنامه ای در طول ماه مبارک رمضان مسئولان شهرستان هر روزاز تعدادی از خانوارهای نیازمند و تحت حمایت بهزیستی را مورد بازدید قرار داده و از نزدیک مشکلات انها بررسی می شود.

این برنامه شامل بازدید از منازل مددجویان و اهدای سبد غذایی و کمک هزینه مالی به آنها است که با توجه به نیاز این خانوارها و با اولویت خانواده های بی سرپرست، زنان سرپرست خانوار و معلولین صورت می گیرد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.