Skip to Content

فرماندار میبد:


فرماندار میبد با تاکید بر تشکیل شورای پدافند غیرعامل به عنوان یک ضرورت گفت: طرح جامع پدافند شهرستان میبد در دستور کار است.

به گزارش میبد خبر به نقل از مهر، حسین فلاح در نشست شورای پدافند غیرعامل فرمانداری میبد با تاکید بر اینکه تشکیل شورای پدافند غیرعامل در شهرستان ها یک ضرورت است، اظهار داشت: اهمیت دادن به موضوع پدافند غیرعامل موجب توجه مسئولان، آگاهی مردم نسبت به این حوزه و امنیت پایدار می شود.

وی عنوان کرد: باید از ظرفیت های موجود در شهرستان میبد برای اقدامات دفاعی حداکثر استفاده را ببریم و تهیه طرح جامع پدافند شهرستان به عنوان یک شاخص در دستور کار قرار گیرد.

رئیس شورای پدافند شهرستان میبد با اشاره به فرا رسیدن ماه مهر و آغاز تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان، خواستار توجه جدی و حفظ و ارتقای امنیت در مدارس و آموزشگاه های عالی این شهرستان شد.

به گزارش مهر، چهارمین شورای پدافند غیرعامل شهرستان های استان یزد در شهرستان میبد فعالیت خود را آغاز کرد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.