Skip to Content

با رای 148 نماینده


نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) به بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست‌جمهوری اولویت دادند.

بر اساس ماده 104 آیین‌نامه داخلی مجلس و تقاضای 50 نماینده برای اولویت دادن به طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست‌جمهوری، این موضوع به رای مجلس گذاشته شد که نمایندگان با 148 موافق، 63 رای مخالف و 16 رای ممتنع از مجموع 243 نماینده حاضر با آن موافقت کردند.     بر این اساس، طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست‌جمهوری فردا (چهارشنبه) در صحن علنی در دستور کار قرار خواهد گرفت و کلیات آن مورد بررسی قرار می‌گیرد.     گفتنی است طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست‌جمهوری در دستور کاری این هفته مجلس چاپ شده بود اما با توجه به تراکم طرح‌های فوریتی و همچنین وجود چندین طرح پیش از آن، در صورتی که روال عادی طی می‌شد بررسی این طرح احتمالا به بعد از تعطیلات هفته آینده مجلس موکول می‌شد.     تشکیل هیات یازده نفره اجرایی و تعیین مصادیق رجل سیاسی، مذهبی و مدیر و مدبر بودن از مهمترین بخش‌های طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست‌جمهوری است که پیش از این به تصویب کمیسیون شوراهای مجلس رسیده است. منبع:ایسنا    رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.