Skip to Content

مسئول بسیح حوزه حضرت خدیجه کبری(س):

طرح «وقف کوله پشتی»، مشارکت در ثواب پیاده روی اربعین است


مسئول بسیج حوزه حضرت خدیجه کبری(س) میبد گفت: بسیج خواهران جهت کمک به جریان عظیم پیاده روی اربعین نسبت به تهیه تعدادی کوله پشتی اقدام کرده است.

به گزارش میبد خبر، امینیان مسئول بسیج حوزه خدیجه کبری(س) اظهار داشت: طرح «وقف کوله پشتی» از طرح های بسیج خواهران است که جهت مشارکت هرچند کم در جریان عظیم پیاده روی اربعین اجرا خواهد شد.

وی بیان داشت: تعدادی کوله پشتی سبک و با کیفیت مناسب توسط این حوزه بسیج تهیه شده که زوار اربعینی حضرت سیدالشهدا(ع) می توانند با ارائه کارت شناسایی معتبر نسبت به دریافت این کوله ها به صورت امانت اقدام و پس از برگشت از این مسافرت معنوی تحویل دهند.

امینیان ادامه داد: طرح وقت کوله پشتی می تواند به نوعی مشارکت کسانی باشد که خودشان توان و امکان رفتن به این سفر را ندارند اما با پرداخت هزینه کوله پشتی و بانی شدن در این طرح، در ثواب این حرکت جهانی سهیم می شوند.

وی با اشاره به این موضوع که تحویل گیرندگان کوله پشتی ها، نائب الزیاره واقفان این طرح هستند، خاطرنشان کرد: هدف اصلی از اجرای طرح وقف کوله پشتی ایجاد همدلی و الفت بین قلوب مومنین و همچنین جلوگیری از اسراف نیز بوده است.

مسئول حوزه بسیج خدیجه کبری(س) گفت: افرادی که می خواهند در این طرح با کمک خود سهیم شوند و یا نسبت به دریافت کوله پشتی جهت رفتن به سفر اربعین اقدام کنند، با شماره های ۳۲۳۵۶۰۶۰ و ۳۲۳۵۶۱۶۰ تماس گرفته و هماهنگ شوند.

میبدما

انتهای پیام/

 

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.