Skip to Content


طراحی چهارباغ میبد کلید خورد


هم‌زمان با آغاز ماه ربیع‌الاول و در آستانه فرارسیدن میلاد باسعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی صلوات‌الله‌علیه طراحی چهارباغ میبد کلید خورد.

به گزارش میبدخبر، هم‌زمان با آغاز ماه ربیع‌الاول و در آستانه فرارسیدن میلاد باسعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی صلوات‌الله‌علیه طراحی چهارباغ میبد کلید خورد.

بخشدار مرکزی میبد گفت: این طرح از میدان آیت‌الله خامنه‌ای تا پل خورشید را که به طول 12 کیلومتر است شامل می‌شود.

محمدجواد احمدی بابیان اینکه طرح چهارباغ میبد یکی از طرح‌های مصوب شورای فرهنگ عمومی و از طرح‌های اولویت‌دار بخش مرکزی است افزود: از اینکه طراحی این پروژه از سوی شهرداری میبد آغازشده است از عنایات آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد، فرماندار، شورا و شهرداری نسبت به پیشبرد این طرح تشکرمی کنم.

 

احمدی تصریح کرد: بخشداری مرکزی و دهیاران این بخش هم آماده هرگونه همکاری نسبت به اجرای این طرح هستند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.