Skip to Content

تصاویر:

طاووس میدان گلهای میبد جان تازه گرفت


با توجه به از بین رفتن رنگ المان طاووس و همچنین فرسودگی مصالح استفاده شده در سطح این المان، ترمیم آن از ابتدای هفته گذشته در دستور کار قرار گرفت

به گزارش میبد خبر، طاووس میدان گلهای میبد با رنگ آمیزی زیبا، دوباره جان گرفت.
روابط عمومی شهرداری میبد اعلام کرد، با توجه به از بین رفتن رنگ المان طاووس و همچنین فرسودگی مصالح استفاده شده در سطح المان، ترمیم این المان ابتدای هفته گذشته در دستور کار قرار گرفت.
عملیات انجام شده شامل ترمیم سطح المان و رنگ آمیزی می باشد که بزودی نورپردازی این المان نیز اجرا می شود.
گفتنی است مقوله زیبایی شهری، نصب المان های شهری و کمک گرفتن از ابزارهایی نظیر نور و رنگ در تزیین شهرها از عوامل مهمی است که در سلامت روانی و نشاط شهروندان و ایجاد محیط سالم و با نشاط زندگی برای شهروندان تاثیرگذار است.
لازم به ذکر است که شهرداری میبد با توجه به مقوله زیبایی شهری، قرارداد چند المان را منعقد کرده است که به زودی در سطح شهر نصب خواهد شد.
 
 رای شما
میانگین (6 آرا)
The average rating is 2.8333333333333335 stars out of 5.


شهرکی
حالا یه تا طاوس رنگ کردن خبر گذاشتن مخاست . واقعا که
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۳/۶ ۱۴:۰۲

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.