Skip to Content


صفحه هاشمی باز هم توئیت دیگری منتشر کرد


اگرچه بعد از توئیت جنجالی و خیانت آمیز صفحه هاشمی رفسنجانی، اعلام شد کلیه فعالیت‌های مجازی‌ای که به نام هاشمی در شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شده به حالت تعلیق درآمده است، ولی بازهم توئیت دیگری از هاشمی رفسنجانی منتشر شده است.

بعد از گاف سیاسی و خبط هاشمی رفسنجانی و تیم رسانه‌ای وی در ضربه زدن به منافع ملی و خیانت به کشور، هاشمی رفسنجانی موضوع توئیت جنجالی موشکی را تکذیب کرد و گفت: " زمان آغاز جنگ تحمیلی حتی یک موشک هم نداشتیم؛ اما بعداً به لحاظ علمی به‌جایی رسیدیم که می‌توانستیم موشک قاره‌پیما هم بسازیم"و در ادامه بر لزوم حفظ و توسعه این ابزار مهم تأکید کرد.

از سوی دیگر، شب گذشته یک مشاور هاشمی به خبرنگار پایگاه پایش گفت که حساب‌های توئیتر، اینستاگرام و تلگرامی که به نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ایجاد شده در اختیار دبیر سایت ایشان بوده و وی بدون هماهنگی با رئیس مجمع تشخیص اقدام به انتشار مطالب می‌کرده است.[1]

وی گفت که کلیه فعالیت‌های مجازی‌ای که به نام آیت‌الله هاشمی در شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شده به حالت تعلیق درآمده و تا زمان مشخص شدن مسئول ذیصلاح برای نظارت بر این‌گونه فعالیت‌ها، فعالیت حساب‌های کاربری مربوطه متوقف‌شده است.

حال بار دیگر صفحه جنجالی، توئیت دیگری را منتشر کرده است.

58

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.