Skip to Content

در پي شکايت هاي متعدد مردمي؛

صدای زوزه ي موتورهاي تريل در ميبد خاموش شد


ماموران پليس آگاهي شهرستان ميبد تعداد سه دستگاه موتورسيکلت تريل غيرمجاز که در ساعات پاياني شب با ايجاد صداي رعب و وحشت آسايش و آرامش شهروندان را سلب کرده بودند شناسايي و توقيف کردند.

به گزارش میبد خبر به نقل از پايگاه خبري پليس، ماموران پليس آگاهي شهرستان ميبد تعداد سه دستگاه موتورسيکلت تريل غيرمجاز که در ساعات پاياني شب با ايجاد صداي رعب و وحشت آسايش و آرامش شهروندان را سلب کرده بودند شناسايي و توقيف کردند. 

 

ولي ا... حسين محمدي فرمانده انتظامي شهرستان ميبد بيان داشت: در پي شکايت هاي متعدد مردمي در خصوص تردد سه دستگاه موتورسيکلت تريل در ساعت هاي پاياني شب در سطح شهر ميبد و ايجاد جو رعب و وحشت در بين خانواده هاي ميبدي، بررسي موضوع به ماموران اداره آگاهي ارجاع داده شد.  

 

وي ادامه داد: با تشکيل تيم عملياتي اين فرماندهي و هماهنگي لازم با مقامات قضائي تحقيقات اوليه شروع شد و ماموران پليس توانستند محل اختفاي اين موتورسيکلت ها را در محله "يخدان" ميبد شناسايي کنند.  

 

حسين محمدي افزود: ماموران پليس در يک عمليات ضربتي متهم اصلي به نام "ع.ف" 22 ساله را دستگير کردند و در بازرسي از منزل وي تعداد سه دستگاه موتورسيکلت تريل قاچاق فاقد اسناد گمرکي کشف شد.  

 

سرهنگ محمدي ارزش اين سه دستگاه موتورسيکلت را بيش از 700 ميليون ريال بيان کرد و يادآور شد:  موتورسيکلت ها تحويل گمرک شد.
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.