Skip to Content

به مناسبت هفته دفاع مقدس:

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان میبد+تصاویر


مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح میبد صبح امروز در پارک بهاران برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"،همزمان با هفته دفاع مقدس صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان میبد با حضور سردار فرهنگ دوست،فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی،مسئولان شهرستان و با شرکت یگان های نظامی و انتظامی و بسیجیان در پارک بهاران برگزار شد.

مقامات ارشد نظامی و مسئولان شهرستان میبد در بدو ورود با حضور بر یادمان شهدا نسبت به جایگاه والای آن‌ها ادای احترام کردند.،سپس سردار با حضور در میدان از نیروهای مستقر در میدان سان دیدند.

سخنران این مراسم سردار فرهنگ دوست بود.

در پایان مراسم سردار فرهنگ دوست به همراه دیگر مسئولان بر سر مزار شهدای گمنام حضور یافته و با قرائت فاتحه نسبت به مقام والای این شهیدان ادای احترام نمودند.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.