Skip to Content

همزمان با آغاز هفته ناجا؛

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان میبد برگزار شد+ تصاویر


همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان میبد صبح امروز با حضور یگان‌های نمونه از واحدهای مختلف نظامی٬ در ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار و نیروهای مسلح توان و آمادگی رزمی خود را به نمایش گذاشتند.

در این مراسم که جمعی از مسئولان شهرستان حضور داشته در ابتدای ورود با ادای احترام به مقام شامخ شهدای ۸ سال دفاع مقدس و شهدای نیروی انتظامی، از مقابل نیروهای حاضر در میدان سان دیدند.

فرماندارمیبد در این مراسم با قدردانی از تلاش‌های نیروهای نظامی و انتظامی، اساس توسعه پایدار در کشور را برقراری نظم و امنیت خواند و افزود: اگر قراراست توسعه‌ای‌ دریک جامعه صورت گیرید این توسعه درگرو تلاش‌های بی‌وقفه سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و اطلاعاتی است که خوشبختانه در شهرستان میبد تحقق‌یافته است.

حسین فلاح افزود: شهرستان میبد با فراهم کردن زیرساخت‌های صنعتی و آموزش عالی و اشتغال، میزبان هم‌وطنانی از نقاط مختلف کشور است که گاها حضور برخی از آن‌ها، دغدغه‌هایی را به دنبال دارد که با تلاش نیروی انتظامی باانگیزه و روحیه فداکارانه، با متخلفان، امنیت را در شهرستان برقرار می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد هم با اشاره به شعار امسال هفته ناجا "پلیس برای امنیت و امنیت برای همه گفت: امروز نیروی انتظامی با تمام توان و امکانات، دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی، استقرار نظم در جامعه، مبارزه با قاچاقیان مواد مخدر، مبارزه با ناامنی و پیشگیری از کلیه جرائم را با جدیت در دستور کار خودش قرار داده است.

تقدیر از پدران شهدای نیروی انتظامی، عوامل نیروی انتظامی، همیاران پلیس و رانندگان نمونه و نمایشگاهی از کشفیات پلیس از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.