Skip to Content

بخشدار مرکزی میبد:

شکل‌گیری کریدور گردشگری در بخش مرکزی سبب رونق و اشتغال پایدار خواهد شد


محمد جواد احمدی گفت: با شکل‌گیری کریدور گردشگری در بخش مرکزی، اقتصاد روستایی رونق و اشتغال پایدار تحقق می‌یابد.

به گزارش میبدخبر، محمدجواد احمدی گفت: در روستاهای بخش مرکزی ظرفیت‌های کم‌نظیری از اماکن تاریخی وجود دارد که در طول این سال‌ها به همت میراث فرهنگی، و فرمانداری شهرستان در حال مرمت و بهسازی است.

 احمدی افزود: کریدور گردشگری بخش مرکزی شامل آسیاب دو سنگی، آسیاب محمدآباد، آسیاب گیلون، بقعه عارف، مجموعه بازار بزرگ سرامیک، آسیاب مشیر، بقعه حافظ جمال، قلعه وزیر رکن‌آباد و روستای هدف گردشگری مزرعه کلانتر را شامل می‌شود.

وی گفت: با شکل‌گیری کریدور گردشگری در بخش مرکزی، اقتصاد روستایی رونق و اشتغال پایدار تحقق می‌یابد.

بخشدار مرکزی میبد همچنین در این جلسه ضمن قدردانی از مردم روستاهای بخش مرکزی و دهیاران این منطقه در برگزاری مراسم‌های باشکوه محرم با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی گفت: فعالیت‌های مستمر در توسعه مناطق روستایی باید ادامه داشته باشد.

احمدی از برخی از دهیاران خواست تعامل و همکاری خود را با مردم تقویت و در ساخت مدارس با آموزش‌وپرورش و بنیاد برکت هم همکاری و هم‌افزایی داشته باشند.

انتهای پیام/
احسان دست برآوردهرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.