Skip to Content

درچهارمین نمایشگاه دستاوردهای شهرداری های کشور

شهرداری میبد برترین شهرداری کشور در حوزه IT شد


چهارمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری‌های کشور و ارائه دستاوردهای خدمات شهری، از 2 الی 5 اسفند در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

به گزلرش میبد خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری میبد، چهارمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری‌های کشور و ارائه دستاوردهای خدمات شهری، از 2 الی 5 اسفند در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

این نمایشگاه با حضور بیش از ۳۰۰ شهرداری و سازمان های وابسته، شرکت های تولیدی فعال در عرصه مدیریت شهری و ۴۰ شرکت تعاونی های دهیاری ها برگزار شد و شهرداری میبد توانست با حضور پررنگ و موفق خود به عنوان شهرداری برتر در بین شهرداری های کشور در زمینه IT  معرفی و از دستان "خندان دل" معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و "حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی" نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تندیس ویژه برترین ها را دریافت کند.

گفتنی است در این نمایشگاه، فرصتی فراهم شد تا شهرداری‌ها از دستاوردها و تجربیات یکدیگر و متدهای نوین تکنولوژی با خبر شوند و از ظرفیت‌های موجود برای توسعه کمی و کیفی خدمت‌رسانی به شهروندان و توسعه شهری بهره بگیرند
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.