Skip to Content

در اثر حمله حمله هوایی صهیونیصتها


منابع پزشكی فلسطینی در نوار غزه گفتند كه در حمله هوایی اسرائیل به خانه ای سه طبقه در غزه 10 فلسطینی به شهادت رسیدند و 20 تن دیگر زخمی شدند.

در بمباران خانه ای در نوار غزه توسط رژیم صهیونیستی 10 فلسطینی كه بیشترشان كودك و زن بودند به شهادت رسیدند.   به گزارش میبدخبر به نقل از رویترز،منابع پزشكی فلسطینی در نوار غزه گفتند كه در حمله هوایی اسرائیل به خانه ای سه طبقه در غزه 10 فلسطینی به شهادت رسیدند و 20 تن دیگر زخمی شدند.   این منابع افزودند كه در میان شهدا سه زن و شش كودك دیده می شوند.   از سوی دیگر امداد رسانان فلسطینی در جستجوی قربانیان احتمالی دیگر در این خانه هستند.   در همین حال اسرائیل اعلام كرده است كه در مورد صحت و سقم این خبر تحقیق می كند.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.