Skip to Content

کارشناس اداره هواشناسی یزد:

شنبه هفته آینده هوا دوباره سرد می شود


کارشناس اداره کل هواشناسی یزد گفت: با ورود سامانه بارشی جدیدی از اواخر روز چهارشنبه به کشور، احتمال ضعیف بارش پراکنده در مناطق کوهستانی ارتفاعات شیرکوه و نیمه شمالی استان را داریم.

به گزارش میبد خبر، کارشناس اداره کل هواشناسی یزد از ورود  سامانه بارشی جدیدی از اواخر روز چهارشنبه به کشور خبر داد و گفت: در استان با ورود این سامانه افزایش میزان ابر و احتمال ضعیف بارش پراکنده در مناطق کوهستانی ارتفاعات شیرکوه و نیمه شمالی استان می باشیم.

سید عباس میرحسینی افزود: از امروز روند افزایش دما در استان تا پایان هفته خواهیم بود و از روز شنبه با کاهش چند درجه ای دما ی هوا مواجه هستیم.

وی اذعان کرد: در روزهای پایانی هفته بخصوص جمعه وزش باد نسبتا شدید در سطح استان روبرو خواهیم بود.

انتهای پیام/ه

یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.