Skip to Contentبخشدارمرکزی میبد از افزایش بیش از هشتاد درصدی بودجه دهیاری ها خبر داد.

به گزارش میبد خبر به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، بخشدارمرکزی میبد از افزایش بیش از80 درصدی بودجه دهیاری های این شهرستان ازمحل استانی شدن توزیع عوارض معادن و افزایش 50درصدی ازمحل مالیات برارزش افزوده خبرداد وگفت:با استفاده از این فرصت ها ،اجرای پروژه های عمرانی ،زیباسازی بصری روستاها،ارتقاء سطح معیشت روستاییان ،اشتغال ،احیا ومرمت ابینه های تاریخی ارزشمند،و تکمیل مسیرهای گردشگری در روستاهاسرعت می یابد .

محمد شیبانی افزود:یک و نیم میلیارد تومان هم ازمحل صندوق توسعه ملی برای اشتغال در روستاها درسال جاری اختصاص یافته است .

وی با اشاره به معرفی روستای مزرعه کلانتر درسال 95 به عنوان روستای ارزشمند تاریخی گفت :این فرصت خوبی را برای جذب اعتبارات استانی وملی در این روستا فراهم می کند .

بخشدار مرکزی میبد با بیان اینکه میراث فرهنگی متعلق به مردم است برمشارکت همه جانبه در احیا ،مرمت و صیانت از بافت های تاریخی در مناطق روستایی تاکید کرد .

محمد شیبانی بااشاره به هزارهکتاری بافت تاریخی شهرستان میبد ازشناسایی 110 آب انبار درسطح شهرستان میبد هم خبرداد وگفت: وجود آب انبارها،حمام های قدیمی ،آسیاب ها و تک بناهای تاریخی در شهرستان میبد ،فضا را برای فراهم کردن زمینه های توسعه صنعت گردشگری بیش از پیش می طلبد .
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.
تغییر ساعات کار دستگاه های اجرایی در 9 استان برای مدیریت مصرف برق در تابستان