Skip to Content

استاندار یزد:


استاندار یزد شناسایی ظرفیت های هر شهرستان را به عنوان اولین اولویت کاری خود بیان داشت.

به گزارش میبدخبر، محمد علی طالبی در حاشیه دیدار با آیت الله اعرافی در گفتگو با خبرنگاران بیان داشت: یکی از اولویت های کاری بنده شناسایی ظرفیت های مختلف شهرستان ها و ارتباط با نخبگان آنها در دستور کار دیدار و سرکشی از شهرستان های استان در دستور کار قرار می گیرد.

وی افزود: امروز در شهرستان میبد و در دیدار با آیت الله اعرافی که از شخصیت های برجسته کشوری است بودیم و از نقطه نظرات و رهنمودهای ایشان بهره مند شدیم و ان شاالله بتوانیم در کنار ظرفیت های خوبی که این شهرستان دارد و با همکاری نماینده و مدیران شهرستان نقش خوبی را در حوزه مسائل فرهنگی به عهده این شهرستان گذاشت و در بحث توسعه فرهنگی استان ماموریت ویژه ای برای این شهرستان قائل باشیم.

استاندار یزد در پایان تصریح داشت: این قابلیت ها در همه شهرستان های استان وجود دارد که به تدریج این قابلیت ها به عرصه عمل آمده و شاهد این باشیم که هر شهرستان در جایگاه خودش نقشی اثر گذار و خوبی در روند توسعه استان ایفا کند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.