Skip to Content

فرماندار میبد مطرح کرد

شناسایی بیش از 1700 دانش آموز بی بضاعت در میبد


فرماندارمیبد در جلسه‌ای از شناسایی 1765 دانش‌آموز بی‌بضاعت در سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش میبدخبر، حسین فلاح افزود: برای کمک به این دانش آموزان حجت‌الاسلام فاضلی مسئول دفتر امام‌جمعه و فرمانداری درمجموع قرار است 30 میلیون تومان کمک کنند.

فلاح همچنین از آمادگی هیئت عزاداران جنت الحیدر برای کمک به این دانش آموزان خبر داد و گفت: هیئت عزاداران جنت الحیدر به‌زودی در قالب کمک‌های شورای هماهنگی تعاون اجتماعی شهرستان،250 میلیون تومان بسته آموزشی و لوازم‌التحریر را تهیه و بین این دانش آموزان توزیع خواهد کرد.

فرماندارمیبد تصریح کرد: در این شرایط کرونایی و بد اقتصادی باید با همدلی و مواسات، دست خانواده‌های نیازمند و اقشار کم‌درآمد را بگیریم تا لطمه‌ای به زندگی روزمره و تحصیلی دانش آموزان وارد نشود.

 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.