Skip to Content

اخلاق انتخاباتی یک کاندید در میبد:

شما چکار به گز اصفهان دارید؟ از باقلوای یزد خودتون تعریف و تمجید کنید!


با اقدامی حکیمانه و جالب، مکررا در سخنرانیهایش با تاکید بر عدم تخریب دیگر نامزدها و طرفدارانشان و نیز رعایت اخلاق انتخاباتی در تبلیغات خود، به جمله ای زیبا اشاره می کند...

به گزارش "میبدخبر"، یکی از کاندیداهای انتخاباتی این دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفت و میبد با اقدامی حکیمانه و جالب، مکررا در سخنرانیهایش با تاکید بر عدم تخریب دیگر نامزدها و طرفدارانشان و نیز رعایت اخلاق انتخاباتی در تبلیغات خود، به جمله ای زیبا اشاره می کند.

این کاندیدا با نقل خاطره ای از سومین شهید محراب آیت الله صدوقی که در سخنرانی های خود می فرمود: "شما چکار به گز اصفهان دارید؟ از باقلوای یزد خودتون تعریف و تمجید کنید " مرتبا رعایت این اخلاق انتخاباتی را با توصیه به اعضای ستاد انتخاباتی خود و طرفدارانش گوشزد می کند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.