Skip to Content

امام جمعه محمد آباد یزد در جمع روحانیون و مبلغان میبد:

شما مبلغین رسالت تبلیغی و پیامبرگونه خود را به نحو احسن اجرا کنید


حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم مدرسی در جمع روحانیون و مبلغان شهرستان میبد بیان داشت: در شرائطی هستیم که شما مبلغین بزرگوار در ماه مبارک می توانید رسالت تبلیغی و پیامبرگونه خود را به نحو احسن اجرا کنید و شما بزرگواران باید همان سیاست پیامبر (ص) را در جامعه و در مساجد به خصوص در ماه مبارک رمضان دنبال کنید .

به گزارش "میبدخبر"، حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم مدرسی امام جمعه محمد آباد یزد با بیان ویژگی های یک مبلغ خوب، تاثیر آن از دیدگاه قرآن را یادآور شد و اظهار داشت: برترین شغل شغل انبیاست چرا که آنها بدون واسطه از طرف خداوند برای هدایت بشر مأمور بودند با مهربانی و اخلاق حسنه تبلیغ کنند و بعبارتی در برابر مؤمنین رحماء بینهم و در مقابل کفار اشداء علی الکفار بودند .

وی در ادامه افزود: در شرائطی هستیم که شما مبلغین بزرگوار در ماه مبارک می توانید رسالت تبلیغی و پیامبرگونه خود را به نحو احسن اجرا کنید و باید همان سیاست پیامبر (ص) را در جامعه و مساجد به خصوص در ماه مبارک رمضان دنبال کنید .

این کارشناس مذهبی در سخنرانی خود، اهمیت به اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری در این خصوص، اهمیت این دوره از عصر حاضر، وظیفه خطیر روحانیون در اجتماع ، اهمیت ارتباط تنگاتنگ آنان با جوانان و ایجاد و تبلیغ اتحاد بیش از پیش در بین اقشار مختلف در این برهه از زمان و پیشرفت و ترقی را مطرح کرد.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.