Skip to Content

در نماز جمعه این هفته صورت گرفت؛

شعار نمازگزاران جمعه، در اعتراض به رفتار اخیر برخی مسئولین میبد


اولین نمازجمعه میبد در سال جدید که ظهر امروز به امامت حجت الاسلام و المسلمین محمدآقا اعرافی در مصلای این شهرستان برگزار شد، با حاشیه هایی همراه بود.

به گزارش "میبدخبر"، در این مراسم عبادی_سیاسی که با استقبال وسیع مردم میبد توام بود، نمازگزاران با شعارهایی چون "حمایت از فتنه گر، خط قرمز رهبر"، "حمایت از فتنه گر، خیانت است به کشور"، "مسئولین میبدی، بصیرت بصیرت" و "فتنه گر حیا کن، شهرمارا رها کن" و... اعتراض خود را نسبت به دیدار اخیر برخی از مسئولین شهرستان با یکی از سران فتنه اعلام کردند.
از روز گذشته تصاویری از یکی از مسئولین میبد بهمراه یکی از اعضای شورای شهر که برای عیددیدنی و گرفتن عکس یادگاری، نزد یکی از سران فتنه88 رفته بودند در فضای مجازی منتشر شده و موجبات اعتراض مردمی را فراهم کرده است.

 
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 3.6666666666666665 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.