Skip to Content

رئیس بیمارستان میبد:


دکتر محمد هادی فرح‌زادی گفت: با روند مراجعه بیماران مشکوک به کرونا در بیمارستان میبد شاید در روزهای آینده حامل خبرهای ناخوشایندی برای شهروندان باشیم.

به گزارش میبد خبر، دکتر محمد هادی فرح‌زادی رئیس بیمارستان در پایان جلسه کمیته پیشگیری و کنترل بیماری کرونا در بیمارستان میبد با اعلام این خبر، اظهار داشت: از دهم اسفندماه تا ساعت ۸ شب ۲۷ اسفند ماه تعداد ۸۵۹ نفر بیمار حاد تنفسی در بیمارستان میبد تحت درمان قرار گرفته اند.

وی با اشاره به این موضوع که از این تعداد ۲۴۸ نفر در بیمارستان بستری و مابقی به صورت سرپایی درمان شده اند، بیان داشت: تعداد کل بیماران ترخیص شده در این بازه زمانی ۱۲۱ نفر بوده و متاسفانه ۶ نفر از شهروندان تاکنون به علت ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.

دکتر فرح‌زادی تعداد کل نمونه گیری از بیماران مشکوک را ۱۶۰ مورد اعلام و گفت: نتیجه تست این تعداد از بیماران ۱۱۱ مورد مثبت بوده است و با روند مراجعه بیماران مشکوک به کرونا در بیمارستان میبد شاید در روزهای آینده حامل خبرهای ناخوشایندی برای شهروندان باشیم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.