Skip to Content

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده:

شرکت تعاونی بانوان کارآفرین در شهرستان میبد راه اندازی می شود


مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده از راه اندازی شرکت تعاونی بانوان کارآفرین میبد در شهرستان میبد خبر داد.

به گزارش میبد خبر،  کبری خواجه پور مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در این زمینه بیان داشت: دفتر بانوان فرمانداری در نظر دارد در راستای ارج نهادن به خدمات شایسته بانوان کارآفرین میبدی و استفاده از توان بانوانی که با حداقل فعالیت قدم در راه کارآفرینی و ایجاد اشتغال گذاشته، اقدام به ایجاد شرکت تعاونی کارآفرینی بانوان کند.

وی در مورد اهداف تاسیس این شرکت تعاونی اظهار داشت: این تعاونی با اهداف کارآفرینی، اشتغال، در آمدزایی بویژه توانمند سازی، خودباوری و آموزش بانوان ایجاد می شود و امیدواریم بتوانیم قدمهای مثمر ثمری برای جامعه خصوصا قشر بانوان برداریم.

خواجه در ادامه ابراز داشت: به همین منظور از بانوان فعالی که سهمی در ایجاد اشتغال و کارآفرینی شهرستان دارند دعوت می شود تا در جلسه ای که جهت عضو گیری برای شرکت تعاونی بانوان کارآفرین روز چهارشنبه 27 دی ماه ساعت 9 صبح با حضور مسئولین شهرستان در محل سالن همایش فرمانداری میبد برگزار می شود، حضور یابند.

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده تصریح داشت: بانوان متقاضی جهت عضویت لازم است فتوکپی شناسنامه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.

خواجه پور در پایان با اشاره به اینکه حضور در این جلسه برای تمامی بانوان که فعالیتی اشتغال زا دارند آزاد است، اذعان داشت: تعاونی بهترین راه تجمیع سرمایه های خرد بانوان جهت ایجاد کسب و کار در جامعه است و در این زمینه توسعه تعاونی های بانوان گامی بسوی تولید ملی و حمایت از سرمایه ایرانی می باشد.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.