Skip to Content

رئیس‌ اتاق‌اصناف میبد:


رئیس اتاق اصناف میبد گفت: واحدهای توزیعی چون نمایندگی‌های فروش و نصب لوازم خانگی‌ دچار مشکلاتی شده‌اند؛ برای مثال واحدهای لوازم آشپزخانه با مشکل کمبود کالا مواجه شده‌اند و نمایندگی‌های تهران به دلیل بی‌ثباتی بازار، کالا ارسال نمی‌کنند.

به گزارش میبد خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، جلیل خادم‌ زاده فیروزآبادی با اشاره به انتخابات اتاق اصناف گفت: «استقبال از انتخابات در شهرستان میبد مطلوب و مرحله ابتدایی که رسیدن به حد نصاب برای برگزاری انتخابات بود، انجام شد و ۸ نفر برای شرکت در دوره هفتم نام‌نویسی کردند.»

وی درمورد اخبار ضد و نقیض کمبود کالا و نفروختن کالا به واحدهای صنفی گفت: "درمورد کمبود کالا تاکنون گزارشی نداشته‌ایم و بازرسان اتاق هم چنین موضوعی را تایید نمی‌کنند. درمورد مواد اولیه برای تولیدی‌های که زیرنظر اتاق اصناف فعالیت می‌کنند، هم گزارشی به دست ما نرسیده و شرایط آرام است.

خادم زاده افزود: درمورد کمبود کالا باید بگویم که واحدهای توزیعی چون نمایندگی‌های فروش و نصب لوازم خانگی‌ دچار مشکلاتی شده‌اند؛ برای مثال واحدهای لوازم آشپزخانه با مشکل کمبود کالا مواجه شده‌اند و نمایندگی‌های تهران به دلیل بی‌ثباتی بازار، کالا ارسال نمی‌کنند. البته آخرین گزارش این موضوع مربوط به فروردین ماه گذشته بوده است.»

وی در پایان اظهار کرد: «شرایط بازار در شهرستان میبد خوب نیست و هنوز شرایط رکود بر بازار حاکم است و رونقی که باید را پیدا نکرده است.»

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.